تتو سال های زیادیست که برای زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد. تتو بدن میتواند طرح های مختلفی داشته باشد. همچنین زیبایی و تقارن ابروها و لب ها تاثیر زیادی در فرم و جذابیت چهره شما خواهد داشت. امروزه ابروهای پرحجم و بلند  و لب های خوش رنگ بیشتر مورد توجه قرار میگیرند و خانم ها برای رسیدن به این منظور دست به تاتو ابرو و لب میزنند. جدای از اینکه ممکن است تتو در مراکز غیر استریل موجب انتقال بیماری های مختلفی به افراد شود و انجام آن را به شدت نهی می کینم اما همواره رفع آن نیز دغدغه افراد زیادی بوده است. اگر شما هم دغدغه رفع تتو ابرو، لب  و بدن خود را دارید و تصمیم گرفته اید به یک آرایشگاه یا مرکز نامعتبر مراجعه کنید حتما تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

رفع تتو ابرو، لب و بدنتاتو ابرو، لب و بدن

تتو ابرو  و لب مدت هاست که به عنوان یک عمل زیبایی انجام می پذیرد. در گذشته برای این کار کل ابرو فرد را میتراشیدند و یک تاتو را به عنوان ابرو برای وی طراحی میکردند و دور لب ها یک تتو قرمز رنگ به عنوان خط لب ایجاد می کردند. این موضوع که سالیان زیادیست از مد افتاده باعث میشود چهره شما سالخورده و غمگین  نشان داده شود. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال رفع تتو ابرو،  لب و بدن  خود به بهترین شکل و نتیجه هستند.

تاتو ها اغلب با گذشت زمان رنگ پس میدهند و یا تغییر رنگ میدهند و این موضوع به خصوص اگر در صورت شما رخ دهد باعث نازیبایی و خسته به نظر رسیدن چهره خواهد گردید.

همچنین خانم ها همواره تمایل دارند که از مد روز غافل نشوند و روش های زیبایی برتر را تجربه کنند به همین دلیل به دنبال رفع تتو ابرو، لب و بدن خود هستند.

اما بهترین و ایمن راه برای این کار چیست؟ آیا حضور در آرایشگاه و مراکز غیراستریل فایده یا ضرر دارد؟ روش های خانگی تا چه اندازه موثر هستند؟

با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

رفع تتو ابرو، لب و بدن

آیا رفع تتوی ابرو، لب و بدن امکان پذیر است؟

بله. خوشبختانه امروزه دیگر مثل قدیم تتو ها برای شما به یک معضل دائمی تبدیل نمیشوند و میتوان آن ها را با روش های اصولی از بین برد. اما شناخت اصولی این روش و همچنین پیدا کردن یک کلینیک با تجربه در این زمینه بسیار مهم است زیرا در غیر این صورت میتواند آسیب های جبران ناپذیر یا پر هزینه ای را به شما متحمل کند.

روش های رفع تتو ابرو، لب و بدن

اگر در گوگل به دنبال روش های رفع تتو ابرو، لب و بدن بگردید احتمالا راه های متنوع و بعضا عجیبی را به شما پیشنهاد میدهد:

زدن ماده همرنگی

برخی ادعا میکنند که  تزریق این ماده رنگ تتو را پوشش میدهند اما باید بدانید  این ماده یک نوع تاتو بی رنگ است که بعد از مدتی در برابر نور خورشید واکنش نشان داده و دیده میشود. این کار هزینه رفع تاتو شما را چندین برابر خواهد کرد.

رفع تتو ابرو، لب و بدنریمووریا یا رژووی

در این روش که متاسفانه آرایشگران زیادی آن را توصیه میکنند به وسیله یک ماده شیمیایی انجام میشود و نه تنها موجب پاک کردن تاتو نمیشود بلکه به پوست بدن نیز آسیب زیادی وارد میکند. در این روش آسیبی که به واسطه تماس با اسید و مواد شیمیایی به خصوص در نقاط فوق حساسی مانند ابرو به صورت و چشم ها وارد میشود غیر قابل جبران است.

روش های خانگی

در روش های خانگی از میوه ها یا مرکبات اسیدی مثل لیمو ترش، نمک، عسل و غیره استفاده میکنند که درصد نتیجه بخشی بسیار پایینی دارند و حتی ممکن است موجب سوختگی، عفونت و مشکلات عدیده دیگر شود.

از عوارض مهم دستکاری و رفع تاتو ابرو، لب و بدن توسط افراد غیر مطلع ایجاد فیبروز در ناحیه مورد نظر میباشد که شکل بسیار ناهنجاری دارد.

رفع تتو ابرو، لب و بدن

بهترین روش رفع تتو ابرو، لب و بدن

علم همواره با انجام آزمایش های گوناگون به دنبال ایمن ترین و کم خطر ترین و همچنین موثرترین روش ها برای درمان است. به همین دلیل مراجعه به پزشک متخصص بهترین راه برای حل مشکلات شماست.

استفاده از لیزر برای رفع تتو ابرو، لب  و بدن بهترین راه میباشد که مورد تائید تمام مراجع پزشکی و علمی است.

درمان قطعی تتو ابرو، لب و بدن توسط لیزر

ورود لیزر به حوزه درمان قطعا یک انقلاب گسترده بود. لیزر ها امروزه در حوزه  زیبایی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و روز به روز به امکانات آن ها افزوده میشود. دیگر کم تر پزشکی است که به جای لیزر از روش های قدیمی استفاده کند زیرا با استفاده لیزر میتوانید ایمن ترین و بالاترین نتایج را کسب کنید.

بجای استفاده از روش هایی مانند درم ابریژن میتوانید از لیزر که کم خطرتر است، استفاده کنید . حذف سریع تتو ها تنها با چند جلسه لیزر امکان پذیر است، همچنین استفاده از این روش نیاز به مراقبت های کمتری نیز دارد.

لیزرها با بمباران پالس هایشان به سمت رنگدانه های تتو باعث پاره شدن آن ها میشوند و میتوانند انواع رنگ تتو ها از جمله قرمز و مشکی را به راحتی از بین ببرند.

لیزرها به طور چشمگیری جایگزین تمامی روش های قدیمی و منسوخ شده، شده اند و بهترین راه حل شما در نقاط حساس و کلیدی مانند ابرو و صورت هستند.

رفع تتو ابرو، لب و بدنانواع لیزرها

انواع لیزر هایی که برای رفع تتو از آن ها استفاده میکنند عبارتند از:

 •  لیزر کیو سوییچ ان دیاگ برای از بین بردن تتو های قرمز
 • لیزر فراکنشال co2 که برای جای جوش و کلاژن سازی نیز کاربرد زیادی دارد.
 • لیزر کیو سوئیچ روبی  که نتیجه دهی بسیار عالی دارد.
 • دستگاه های آر اف و پلاسما برای موارد سطحی تر
 • دستگاه های لیزر پیکوشور که از جدیدترین لیزر ها برای رفع تتو ابرو و بدن میباشد.
 • لیزر اربیوم یاگ

دو لیزر آخر تهاجمی تر هستند و نیاز به تبحر بالایی دارند.

باید به این نکته مهم توجه کنید که  لیزر درمانی در عین حال که موثر و ایمن است اما انجام آن نیاز به مهارت ویژه ای دارد و انجام این کار به دست افراد غیر متخصص و در مکان های غیر استریلزه میتواند مشکلات جبران ناپذیری را ایجاد کند.

 1.        افرادی که تحت درمان با قرص راکوتان هستند
 2.       افرادی که طی 6 ماه گذشته سلولاریوم رفته اند.
 3.       افراد با پوست خیلی تیره
 4.        افراد دارای رنگدانه های مشکوک مثل وجود خال های مشکوک سرطان در بدن
 5.        افراد دچار بیماری لوپوس اریتماتو
 6.        افراد دچار بیماری روحی ، روانی ( سایکوز )
 7.     افرادیکه نسبت به فلزات همچون آهن حساسیت داشته قبل از درمان توسط لیزر باید تست حساسیت از آنان به عمل آید .
 8.      کسانی که بیماریهای قلبی یا ریوی پیشرفته دارند.
 9.      کسانی که حساسیت به فلزات خاص دارند .

رفع تتو ابرو، لب و بدن

نتیجه دهی با لیزر به چه عواملی بستگی دارد؟

زمان نتیجه دهی برای هر فردی متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تتو خیلی قدیمی است
 • در چه عمقی از پوست جوهر تزریق شده است
 • چه رنگی است
 • داروهای مصرفی
 • شرایط سلامت عمومی بدن

رفع تتو ابرو، لب و بدنپاک کردن تاتو با لیزر چند جلسه زمان می‌برد؟

ابرو و لب به عوامل زیادی که در بالا نیز گفتیم بستگی دارد.

این عمل ممکن است بین 2 تا 11 جلسه طول بکشد و بین هر جلسه معمولا 40 تا 45 روز فرصت بازسازی برای پوست لازم است.

آیا تتو چندین سال پیش  پاک میشود؟

بله. این مژده را به شما میدهیم که در کلینیک ماهان قدیمی ترین تتو های ابرو، لب و بدن را در طی چند جلسه لیزر برای شما رفع خواهیم کرد.

رفع تتو ابرو، لب و بدنکلینیک زیبایی ماهان

کلینیک ماهان از جمله برترین و پیشرفته ترین کلینیک های زیبایی در شهر بابل است که زیر نظر دکتر شیخ الاسلامی فعالیت میکند. در این کلینیک ما از به روز ترین تجهیزات استفاده میکنیم تا شما مردم عزیز با خیالی آسوده زیبایی خود را به ما بسپارید.

با دیدن نمونه کارهای ما میتوانید به اطمینان خاطر برسید و همین امروز برای رزرو وقت خود اقدام کنید.

منبع:https://clinicmahan.com/رفع تتو ابرو، لب و بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.