بدون اغراق میتوان گفت که تاثیر شکل لب در زیبایی صورت بسیار زیاد است اگر شما هم از جمله افرادی هستید که دوست دارید طبق اصول زیبایی مد روز پیش بروید ما به شما تزریق ژل لب را پیشنهاد میدهیم.

حتما میدانید که لب های پر و گوشتی یکی از المان های مهم زیبایی چهره محسوب میشود. لب های زیبا و گوشتی علاوه بر افزایش زیبایی در چهره شما باعث جوان تر نشان دادن چهره نیز میشوند.

تزریق ژل لب یک تکنیک ساده و در عین حال ظریف پزشکی است که که در سراسر دنیا طرفداران خیلی زیادی دارد. برای تزریق ژل لب بهتر است از فیلرهای هیالورونیک اسید استفاده کنید تا کلاژن سازی را تحری کنند.

اگر شما هم به دنبال نمات مهم و زوایای مختلف تزریق ژل لب هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تزریق ژل لبچرا تزریق ژل لب؟

لب ها و صورت شما به هر صورتی که خودتان راحت هستید، زیبا و جذاب هستند و هیچ کسی مجبور نیست حتما ظاهر خود را با معیارهای زیبایی دنیا تغییر دهد، اما اگر احساس میکنید که حس بهتری با تزریق ژل لب به شما دست میدهد حتما این کار را انجام دهید. زیرا تغییرات هرچند کوچک در ظاهر و تیپ و .. تاثیرات چشم گیری بر اعتماد به نفس و حس آرامش ما دارند.

تزریق ژل لب همچنین برای افراد سالخورده که به دلیل افزایش سن حجم زیادی از چربی لب های خود را از دست داده اند بسیار توصیه میشود. این ماده کم عارضه میتواند حتی کلاژن سازی را در لب های شما تحریک کند. و با ایکار در نزد یک پزشک متبحر میتوانید تناسب بیشتری در اجزای صورت خود ایجاد کنید و از زیبایی دوچندان خود لذت ببرید.

همچنین لب بالایی شما از دو قسمت سفید و قرمز تشکیل شده که قسمت سفید لب با افزایش سن دچار چروک های افقی و عمودی میشود. با تزریق ژل لب میتوانید از این عارضه تا حد زیادی جلوگیری کنید.

تزریق ژل لبانواع مدل های تزریق ژل لب و جذاب ترین مدل های آن کدام است؟

سلیقه افراد در زیبایی با هم بسیار متفاوت است . از آن گذشته فرم لب هر فردی منحصر به خود است که لازم است قبل از تزریق ژل لب به آن توجه کنید. بعضی افراد ترجیح میدهند که فرم لب های طبیعی داشته باشند و فقط به یک تناسبی با چهره خود برسند. در مقابل آن بعضی افراد لب های قلوه ای تر و برجسته تری را ترجیح میدهند. برای اینکه بهترین تجربه از تزریق ژل لب داشته باشید باید قبل از مدل های مختلف آن را بشناسید و متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

انواع مدل های تزریق ژل لب عبارتند از:

مدل نچرال یا طبیعی

در این مدل تمرکز به ایجاد تناسب در لب ها است و به صورت کاملا طبیعی انجام میشود. این مدل مناسب افراد نچرال پسند است که زیبایی طبیعی را دوست دارند.

مدل روسی

در این مدل که امروزه بسیار پرطرفدار شده است، تمرکز به روی افزایش قد لب ها میباشد. در واقع پزشک متبحر سعی میکند که فاصله لب تا بینی را کاهش دهد و لب های برجسته و زیبایی برای شما به ارمغان بیاورد. تکنیک روسی نیاز به ظرافت خاصی دارد و کار هر فردی نمیباشد.

مدل عروسکی یا باربی

در مدل عروسک باربی لب ها شبیه به عروسک و به همان صورت میشود. در این مدل لب پایینی را بزرگتر از لب بالایی تزریق میکنند.

مدل قلوه ای

در مدل قلوه ای لب ها از حالت طبیعی خارج میشود و برجسته از حالت عادی است. در این مدل نباید دچر افراط شوید زرا ظاهر شما را از حالت استاندارد و زیبا دور میکند.

مدل قلبی

این مدل جذاب بیشتر مناسب خانم های با صورت کشیده است. در این روش بین لب بالا و پایین حاشیه و زاویه درست میکنند تا شبیه قلب شود.

مدل گرد

مدل گرد بیشتر مناب چهره های گرد و قلبی شکل است. در این مدل پزشک بعد از تزریق ژل لب کمی با ماساژ دست آن را فرم میدهد و ممکن است کمی با درد همراه باشد.

مدل فانتزی

در مدل فانتزی لب ها پهن و با حجم زیاد فرم دهی میشوند. این مدل شباهت زیادی به عروسکی دارد.

مدل هالیوودی

در این مدل که بین سلبریتی های هالیوودی بسیار پرطرفدار است لب پایین را حجیم تر از لب بالا میکنند و چهره را جوان تر و شاداب تر نشان میدهند. این مدل مناسب افرادی که صورت های کوچک و گردی دارند نمیباشد.

تزریق ژل لببرای تزریق ژل لب از چه برندی استفاده کنیم؟

ژل لب هایی که بر پایه هیالورونیک اسید هستند به دلیل بافت نرم تر و ایمن تری که دارند از بقیه ژل ها مناسب تر هستند. هیالورونیک اسید میتواند باعث کلاژن سازی در بافت لب نیز بشود.

ماندگاری ژل لب چقدر است؟ آیا همیشگی است؟

خیر. ماندگاری ژل لب حدود 6 تا 18 ماه است و بعد از ان تقریبا 90 درصد آن جذب میشود. اما ماندگاری آن به عوامل متعددی وابسته است:

 • کیفیت ژل لب
 • حجم ژل لب
 • شرایط سنی و بدنی زیباجو
 • تبحر پزشک و کلینیک معتبر

اما برای اینکه ماندگاری ژل لب خود را افزایش دهید میتوانید موارد زیر را رعایت کنید:

 • مصرف زیاد آب به صورت روزانه تا سرعت جذب هیالورونیک اسید در بدن را کم کند.
 • تا چند روز لب ها دستکاری نکنید و فشار ندهید.
 • لب ها را با کرم مناسب چرب و مرطوب نگه دارید.
 • از برندهای معتبر استفاده کنید.

تزریق ژل لبمراقبت ها و نکات قبل و بعد از انجام تزریق ژل لب

علاوه بر شناخت مدل انتخابی خود و انتخاب برند و پزشک مورد اعتماد باید به یک سری نکات مهم برای قبل و بعد از تزریق ژل نیز توجه کنید تا از نتایج آن رضایت کافی را داشته باشید.

نکات مهم قبل از تزریق ژل لب

 • سعی کنید تا یک هفته قبل از داروهای رقیق کننده خون مثل آسپرین استفاده نکنید.
 • لب ها باید عاری از هرگونه از تتو باشند.
 • قبل از تزریق لب های خود از هرگونه لوازم آرایشی و رژ لب پاک کنید.

تزریق ژل لبنکات مهم بعد از تزریق ژل لب

اما نکاتی که بعد از تزریق باید رعایت کنید بسیار مهم تر و پرتعداد تر هستند. با رعایت این نکات ماندگاری ژل خود را افزایش میدهید.

 • بعد از تزریق لب ها متورم و دچار التهاب میشوند. با استفاده از کمپرس سرد این تورم را از بین ببرید.
 • هنگام تورم از قرار دادن لب ها زیر گرمای شدید مانند سونا  اکیدا خودداری نمایید.
 • از مصرف داروهای ضد التهابی و دوز بالای مکمل  E خودداری کنید.
 • حداقل 24 ساعت بعد از تزریق از مصرف الکل، سیگارو قلیان خودداری کنید.
 • به مدت 24 ساعت از انحام وزش های سنگین و فعالیت های زیاد خودداری کنید.
 • حدالامکان به لب های خود دست نزنید.
 • به هیچ عنوان روی صورت و پهلو ها نخوابید تا از حرکت ژل خودداری شود.
 •  48 ساعت از نوشیدن مایعات خیلی گرم خودداری کنید.
 • سعی کنید برای دیدن نتایج بهتر سعی کنید بعد از شش ماه ژل خود تمدید کنید.

شاید برای شما یا اطرافیانتان هم پیش آمده باشد که در مراکز نامعتبر پزشکی یا آرایشگاه‌ها تزریق ژل لب انجام داده باشید و عوارض ناخوشایندی را تجربه کنید. گاهی ژل در بافت لب به طور ناخوشایندی حالت گلوله گلوله می‌شود که فرم نامتقارنی را ایجاد می‌کند. این عوارض زمانی که حجم تزریقی فیلر زیاد باشد نیز ایجاد می‌شود.

در صورتی که از ژل تزریقی خود ناراضی هستید، میتوانید برای از بین بردن آن در مراکز معتبر آنزیم هیالورونیداز در مجاورت فیلر قبلی تزریق کنید. این آنزیم بسیار قوی است و تمامی فیلر تزریقی قبلی را از بین می‌برد همچنین مولکول‌های طبیعی در بافت بدن را مورد آسیب قرار نمی‌دهد.

تخلیه ژل با این نوع آنزیم، تکنیکی بسیار حساس و مهم بوده که باید حتما در مرکزی معتبر توسط متخصص زیبایی با تجربه انجام بگیرد.

تزریق ژل لبمشاوره قبل از تزریق

لازم است که شما قبل از تزریق یک جلسه با پزشک مورد اعتمادتان مشورت کنید و فرم لب خود را انتخاب کنید. در این جلسه شما انتظارات خود را مطرح میکنید و پزشک نیز شما را با نمونه کار ها و برند هایی که در اختیار دارد آشنا میکند.

درمان های خشکی  و ورم لب 

بعد از تزریق به دلیل افزایش حجم لب ها، دچار خشکی و ورم میشوند. برای از بین بردن ورم لب ها استفاده از کمپرس سرد و برای از بین بردن خشکی لب ها از پماد هایی مثل آکوافور و یا وازلین استفاده کنید.

تزریق ژل لبچرا گاهی اوقات لب ها بعد از تزریق گلوله گلوله میشوند؟

اگر به پزشک و یا کلینیک نامعتبر و یا نزد افراد بدون تخصص علمی و عملی مراجعه کنید ممکن است دچار عوارض زیادی از جمله گلوله شدن ژل در لب ها شوید. این امر به دلیل استفاده ازز ژل های فیک و نامعتبر و عدم تخصص فرد انجام دهنده ایجاد میشود.

قیمت تزریق ژل لب

هزینه تزریق و زیباسازی  لب‌ها به نسبت اعتبار مرکز، تبحر پزشک و همچین نوع ژل  و میزان مصرف آن متفاوت است. برای آگاهی از شرایط و قیمت ها با کلینیک معتبر زیبایی ماهان تماس حاصل فرمایید.

کلینیک زیبایی ماهان

کلینیک  VIP ماهان در شهر بابل با ارائه بهترین و به روز ترین خدمات زیبایی در خدمت شما زیباجوی گرامی میباشد. در کلینیک ما پزشکان متبحر و با تجربه ای حضور دارند و در یک محیط کاملا استریل و بهداشتی، زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

منبع:https://clinicmahan.com/

تزریق ژل لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.