گردن یکی از قسمت های مهم در بدن است که تاثیرات پیری را به زودی نشان میدهد. گردن کشیده و صاف تاثیر زیادی در جوان نشان دادن شما دارد.  همچنین غبغب تاثیر زیادی در چاق نشان دادن صورت دارد. با افزایش سن در گردن چین و چروک های ریز و درشتی ایجاد میشود و گردن دچار افتادگی و شلی پوست و غبغب میشود. لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی  یکی از بهترین روش ها برای  از بین بردن چین و چروک گردن و حذف غبغب است.

در هایفوتراپی گردن امواج هایفوتراپی باعث کلاژن سازی و اکسیژن رسانی پوست میشود. همچنین باعث ایجاد حالت مناسبی در فک و چانه میشود.

در این مقاله سعی کردیم لیفت گردن با هایفوتراپی را از تمامی جوانب بررسی کنیم پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست؟

هایفو جهت ایجاد کلاژن در لایه میانی پوست ایجاد میشود.در واقع در هایفوتراپی با استفاده از انرژی امواج اولتراسوند در عمق 1.5 تا 3.5 میلیمتری پوست کلاژن سازی در لایه درم پوست تحریک میشود.

این کار در فاصله 2 تا 6 ماه اتفاق میفتد و نود درصد از مراجعین نشانه های بهبود را مشاهده میکنند. ارزش و اهمیت هایفو تراپی در ویژگی منحصر به فرد بودن آن خلاصه میشود که با انجام این روش سطح خارجی پوست کاملا بدون دستکاری باقی میاند.

در هایفو تراپی از امواج اولتراسوند متمرکز و با شدت بالا برای لیفت کردن و محکم کردن پوست بدون جراحی و اثر تهاجمی استفاده میشود. در این روش عواملی که باعث بالارفتن سن شما شده اند دوباره لیفت شده و به حالت استاندارد بازمیگردند.لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

چرا هایفوتراپی؟

در واقع امروزه متخصصین به دنبال یافتن روش های کم دردسر و بدون تهاجم برای رفع مشکلات زیبایی هستند. هر چه یک روش کم تهاجم تر و بدون عوارض جانبی باشد ایمن تر و ازنظر پزشکی بهتر است.

البته شاید این گونه روش ها در برابر روش های جراحی باز و .. تاثیرات کمتری داشته باشند اما بدون دوره نقاهت و همچنین نگرانی از عوارض بعدی است.

ایمنی و کارایی هایفو به وسیله مطالعات بالینی و بالای چندین هزار درمان در سراسر دنیا ثابت شده است و در تمامی کشورهای پیشرفته جزو درمان های مرسوم زیبایی محسوب میشود.

لیفت گردن با هایفوتراپی به شما کمک میکند تا بدون درد و خونریزی و جراحی های سنگین به راحتی و در عرض بیست دقیقه گردنی  زیبا و جوان داشته باشید.لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

جوانسازی گردن با هایفوتراپی!

با گذشت زمان و افزایش سن به خصوص با سبک زندگی امروزی که پر از استرس و تلاطم است و همچنین به دلیل قرار گرفتن در معرض آلودگی های هوا و نور خورشید، چروک های زیادی در گردن ایجاد میشود.

خانم ها اغلب انقدر درگیر جوانسازی صورت خود میشوند که از اهمیت گردن و دست ها غافل میشوند. تصور کنید یک صورت جوان روی یک گردن سالخورده چه حسی به مخاطب القا میکند!

هر قدر که شما جوان به نظر برسید در نهایت گردن و دست شماست که سن واقعی شما را لو میدهد. پس توجه به زیباسازی گردن یکی از مهم ترین راه های افزایش جذابیت و جوانی است.

لیفت گردن با هایفوگرافی یکی از جدیدترین راه ها برای جوان سازی گردن بدون درد و جراحت است.  در این روش همانطور که گفتیم با استفاده از تاباندن امواج اولتراسوند به لایه های عمقی پوست گردن کلاژن سازی را در آن قسمت تحریک میکند و چین و چروک ها را از بین میبرد.

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

چرا غبغب ایجاد می‌شود؟

مهم ترین دلیل ایجاد غبغب در افراد افزایش وزن و چربی در بدن است. تجمع چربی در ناحیه زیر چانه باعث بروز غبغب میشود که فرم نازیبایی برای صورت ایجاد میکند.

یکی دیگر از دلایل ایجاد غبغب افزایش سن و کاهش کلاژن در پوست است که باعث افتادگی صورت و پوست زیر چانه میشود.قراردادن سر در وضعیت نامناسب نیز میتواند غبغب را ایجاد کند.

کاربرد هایفوتراپی گردن و غبغب

در اینجا به تعدادی از مهمترین کاربردهای هایفوتراپی اشاره میکنیم:

 • لیفت گردن
 • از بین بردن چروک های ریز گردن
 • رفع افتادگی گردن
 • از بین رفتن خط چانه
 • از بین رفتن غبغب وچربی زیر گردن
 • بهبود و صاف شدن پوست
 • زاویه دار کردن چانه و فکلیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

هایفوتراپی روی کدام بخش های پوست موثر است؟

شاید برای شما سوال باشد که هایفو دقیقا روی چه قسمت هایی از پوست تاثیر میگذارد و تا چه اندازه نفوذ میکند؟

سیستم عضلانی اپونوروتیک سطحی (SMAS)

این لایه در جراحی لیفت صورت کاربرد بسیار دارد و جراحان آن را دستکاری میکنند. انرژی هایفوتراپی با گرم کردن پوست باعث تولید کلاژن و سفت کردن آن میشود.

لایه درم تحتانی ( که در بالای لایه SMAS قرار دارد)

این لایه در زیر بالایی ترین لایه پوست قرار دارد و چین و چروک ها در آن ایجاد میشود. هایفوتراپی میتواند باعث تولید کلاژن و الاستین در این لایه شود.

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

لایه درم فوقانی

این لایه که همان لایه بیرونی پوست است با هایفوتراپی دچار تغییرات محسوسی میشود. با هایفو منافذ باز و ناهمواری ها در این لایه درمان میشوند.

مزایای هایفو گردن و غبغب

هایفوتراپی میتواند با تولید کلاژن و الاستین علاوه بر لیفت و از بین بردن چین و چروک ها باعث افزایش کیفیت ذاتی پوست شما نیز بشود.

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی علاوه بر ظاهر زیبایی که به شما میدهد دارای تاثیرات بلند مدت چند ساله نیز هست. در اینجا تعدادی از مزایای هایفوتراپی گردن و غبغب و لیفت آن را  بیان میکنیم:

 • نتایج آن ماندگاری بالایی دارد.
 • در یک جلسه انجام میشود.
 • تقریبا بدون درد انجام میشود.
 • عوارض جانبی ندارد.
 • بدون جراحی و بدون تهاجم و کم خطر است.
 • ایجاد خط فک و زاویه وی شکل در صورت
 • لیفت گردن و غبغب
 • حذف چربی های اضافی غبغبلیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که سفتی و استحکام پوست خود را به مرور از دست داده اند و چین و چروک های ریز در پوستشان به وجود آمده میتوانند هایفوتراپی را امتحان کنند. همچنین افرادی که غبغب و چین و چروک های چربی در زیر گردن خود را دارند میتوانند با استفاده از هایفو به راحتی از آن ها خلاص شوند.

میزان ماندگاری هایفوتراپی

ماندگاری هایفو به عوامل متعددی از جمله سن ، نوع پوست و مراقبت های بعدی آن بستگی دارد. اما به طور ممتوسط 1 تا 3 سال ماندگاری وجود دارد.

آیا هایفو تراپی گردن و غبغب درد دارد؟

ممکن است دردی جزئی هنگام هایفو احساس کنید که به دلیل ایجاد پالس های الکتریکی در صورت است.

البته این کار بدون بی حسی موضعی انجام میگیرد اما اگر نگران درد هستید و یا آستانه تحملتان خیلی پایین است میتوانید از قرص های آرامش بخش مانند ایبوپروفن استفاده کنید. همچنین میتوانید خودتان از پماد لیدوکائین برای بی حسی موضعی استفاده کنید.

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

مراحل انجام هایفوتراپی گردن و غبغب

 • نیاز است تا قبل از انجام هایفو صورت خود را بشویید و بدون هیچ کرم و لوازم آرایشی بهداشتی روی تخت دراز بکشید.
 •  مرحله بعدی کرم بی حسی به ناحیه گردن مالیده میشود.
 • سپس پزشک از ژل لوبریکانت برای شما استفاده میکند.
 • دستگاه روی گردن و غبغب گذاشته میشود و درمان شروع میشود.
 • پزشک امواج را تنظیم میکند.
 • بین 30 تا 90 دقیقه زمان میبرد تا عمل پایان بپذیرد.
 • درمان تمام شده و شما میتوانید از کمپرس یخ برای خنک کردن ناحیه استفاده کنید
  لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

تعداد جلسات هایفوتراپی

یکی از مزیت های هایفو این است که نیازی به جلسات متعدد ندارد. به همین دلیل پزشکان توصیه میکنند در سال اول تنها دوبار این عمل انجام بگیرد. اما در سال های بعدی این کار فقط سالی یک بار نیاز است.

این تعداد جلسات بهترین نتیجه را ایجاد میکند و نیازی به تمدید های متوالی نیست. معمولا بعد از دو ماه فرآیند کلاژن سازی اوج میگیرد و نتایج واقعی مشخص میشود.حدود یک سال بعد از درمان پوست به حالت قبل برمیگردد و نیاز است تا تمدید سالیانه انجام گیرد.

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

کلینیک زیبایی ماهان

یکی از شناخته شده ترین کلینیک های زیبایی استان مازندارن، کلینیک زیبایی ماهان است. در این کلینیک شما میتوانید بهترین و به روز ترین خدمات زیبایی دنیا را با کیفیت عالی تجربه کنید.

این کلینیک زیر نظر دکتر شیخ الاسلامی اداره میشود و استاندارد های پزشکی و سلامت در آن به طور کامل رعایت میشود. برای لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی همین حالا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

منبع:https://clinicmahan.com/

لیفت گردن و غبغب با هایفوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.